Pompy ciepła i studnie głębinowe Nowy Sącz

 

Jesteś z Nowego Sącza lub okolic i szukasz wykonawcy odwiertu dla pompy ciepła lub studni? Dobrze trafiłeś. Obsługujemy Klientów z Nowego Sącza - jesteśmy tutaj często świacząc usługi. Zadzwoń teraz i porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Przestawimy kompleksową ofertę. 

"DSD Studnie"

 32-840 Zakliczyn

Stróże 96

 +48 888 117 356

kontakt-dsd@o2.pl

 

 DSD Studnie to jedna z niewielu firm w regionie Nowego Sącza, która dbając o jakość wykonywanej usługi ma na względzie również kwestie ceny usługi. Firma świadczy usługi w Nowym Sączu i całej okolicy : Limanowa, Krynica, Grybów, Jurków, Chełmiec, Korzenna, Tęgoborze. Jeśli szukasz firmy, która ma wykonać dla Ciebie studnię wierconą, studnie głębinową lub odwiert pionowy to dobrze trafiłeś. 

 

Każda osoba szukająca rozwiązań ekologicznych, a przy tym oczywiście ekonomicznych znajdzie je w naszej firmie. Pompy ciepła Nowy Sącz, które oferujemy to rozwiązanie gwarantujące spory spadek wydatków na ogrzewanie budynku mieszkalnego. Jednocześnie jest to rozwiązanie bardzo bezpieczne i tanie w wykonaniu. Studnie głębinowe Nowy Sącz i studnie wiercone Nowy Sącz to także rozwiązania sprzyjające ekologii i oszczędnościom na wydatkach energetycznych Twojego domu. Wykonywane przez nas prace takie jak na przykład odwierty pionowe Nowy Sącz to profesjonalne podejście do klienta, do wszelkich zagadnień natury technicznej i wykonanie od A do Z w sposób w pełni fachowy, zgodny z obecnie panującymi standardami w branży. Instalowane przez nas pompy ciepła oraz wykonywane odwierty to pełen profesjonalizm i sposób na spore oszczędności finansowe. Nasza firma wykonuje usługi na terenie Nowego Sącza i jego bliskich okolic. Działamy sprawnie, fachowo i prędko wykonujemy powierzone nam zadania. Zapraszamy do kontaktu. 

Copyright 2017 DSD Studnie. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i Realizacja: iPolska.com.pl
studnie głębinowe Wieliczka    pompy ciepła Dębno
Studnie wiercone, studnie głębinowe, pompy ciepła Wieliczka