O firmie

:: Strona Główna : O firmie

"DSD Studnie" to firma zajmująca się profesjonalnym wykonywaniem studni głębinowych oraz odwiertów pionowych, pod pompy ciepła.


Jesteśmy firmą działającą od 10 lat na terenie Małopolski i Podkarpacia. Od początku swojej działalności na rynku zyskaliśmy grono wielu klientów, którzy docenili naszą jakość. Posiadamy wiertnicę samojezdną, która pozwala nam z łatwością dotrzeć do trudno dostępnych miejsc nie wyrządzając przy tym szkód w przeciwieństwie do wiertnic starego typu umieszczonych na dużych samochodach ciężarowych.Szukanie wody, wiercenie studni oraz montaż instalacji pompy głębinowej to usługi wykonywane z pełnym zaangażowaniem i poszanowaniem dla środowiska naturalnego.


Dobrze wiemy, co robimy dlatego można nam śmiało zaufać. Za wyborem naszej firmy przemawia ilość zrealizowanych inwestycji oraz spore doświadczenie. Przykładamy się do naszej pracy i pilnujemy jakości usług. Taka postawa sprawia, że każdy klient, dla którego realizujemy nasze usługi jest usatysfakcjonowany rezultatami.


Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą. 

 W naszej historii firmy studnie głównie wierciliśmy w Proszowicach, Złotnikach, Batowicach, Tarnowie, Żabnie, Brzesku, Niepołomicach, Bochni, Nowym Wiśniczu, Limanowej, Lipnicy Murowanej, Tuchowie, Gdowie, Laskowej, Dąbrowie Tarnowskiej, Lisiej Górze, Wojniczu, Nowym Sączu, Wieliczce, Dębnie, Szczepanowie, Zakliczynie, Pleśnej, Ciężkowicach, Gródku Nad Dunajcem, Korzennej, Myślenicach, Tabaszowej. 

Copyright 2017 DSD Studnie. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i Realizacja: iPolska.com.pl
studnie wiercone Mielec    studnie głębinowe Tabaszowa
Studnie głębinowe i wiercone Dąbrowa Tarnowska